Kultúra

Komunitné centrum zorganizovalo stolnotenisový turnaj

V piatok dňa 04.05.2018 popoludní sa v telocvični Gymnázia v Dobšinej uskutočnil stolnotenisový turnaj medzi  domácimi hráčmi – chlapcami z Vajda teamu a hosťami hráčmi z Komunitného centra. Organizátorom turnaja bolo Komunitné centrum  mesta Dobšiná. Pod vedením hlavného rozhodcu, Bc. Ľubomíra Molčana zo stolnotenisového oddielu malo stolnotenisové podujatie veľkú športovú úroveň. Stolný tenis si obľúbilo čoraz viac nových hráčov, ktorí sa zapájajú do skupinových aktivít  aj v Komunitnom centre v budove na Novej ulici. Práve tento turnaj sa stal vyhľadávaným podujatím.

Všetci súťažiaci sa postarali o zaujímavé stretnutie, v ktorom sa o víťazstvo muselo tvrdo bojovať až do poslednej loptičky. Zvíťazil vajda team a na prvom mieste sa umiestnil Ernest Kotlár. Druhé miesto obsadil Stanislav Červenák. Na treťom mieste skončil Roman Červenák. Ocenení boli všetci zúčastnení. Najlepšou odmenou však bol dobrý pocit z hry a príjemná športová atmosféra, ktorá vládla po celé popoludnie. Touto cestou chceme poďakovať všetkým hráčom a ich fanúšikom za účasť a výbornú atmosféru, ktorú po celý čas turnaja vytvárali a prajeme im veľa ďalších úspechov.

PhDr. Eva Mihóková, OGKC mesta Dobšiná