Kultúra

Jesenná výstava v priestoroch kultúrneho domu

K tradičným podujatiam Centra voľného času v Dobšinej patrí aj Jesenná výstava, ktorú sme po mnohých rokoch organizovania v centre už druhý krát pripravili v priestoroch kultúrneho domu v termíne od 17. do 19. októbra 2016. Tento rok sa k nám pridala aj Spojená škola – SŠ s učilišťom Dobšiná. Jeseň je nekonečným zdrojom inšpirácií pre všetkých kreatívcov, ktorí sa neradi nudia, ale svoj nielen pracovný, ale aj voľný čas venujú tvorivým činnostiam.

Výsledkom ich práce sú prekrásne jesenné aranžmány a dekorácie predovšetkým z prírodného a ľahko dostupného materiálu. Svoje výrobky prezentovali nielen pedagógovia, ale aj deti, ktoré sa tejto činnosti venujú. Výstava bola prístupná obyvateľom nášho mesta, školám a školským zariadeniam , ale tiež aj tým, ktorí naše mesto navštívili. Ďakujeme všetkým, ktorí si našli čas a prišli si pozrieť krásne dekorácie, ktorými sa mnohí možno aj inšpirovali a niečím podobným si vyzdobia aj svoje príbytky.

Mgr. Sylvia Tešlárová, foto: Red. JK