Kultúra

Jarné prázdniny s CVČ Dobšiná

 

Aj v čase jarných prázdnin sme sa snažili spríjemniť našim deťom dlhé chvíle voľna. V termíne od pondelka 18. 2. 2019 do stredy 20. 2. 2019 sme pripravili pre deti pestrý program. V pondelok bolo krásne slnečné počasie, ktoré nám prišlo vhod, pretože sme mali naplánovanú vychádzku do prírody a v rámci nej sme odniesli aj zvieratkám niečo dobré na jedenie – jablká, pečivo, mrkvu, petržlen apod. Stihli sme sa aj vyšmýkať po snehu z malého kopčeka. Trocha mokrí sme sa vrátili do centra. Pokiaľ sa nám sušilo oblečenie zahrali sme sa rôzne hry. V utorok sme išli do Spišskej Novej Vsi, kde sa konali plavecké preteky „O pohár primátora mesta.“ Okrem súťažiacich sa plavárni zúčastnili aj rodičia s deťmi. Súťaž prebiehala v dvoch kategóriách – deti a dospelí.  Výsledky: Deti – 1. miesto – T. Filický, 2. miesto – K. Klementová, 3. miesto – N. Lefflerová. Dospelí – 1. miesto – K. Nohavička, 2. miesto – P. Horváth, 3. miesto – E. Hutníková

Na stredu sme sa už všetci veľmi tešili, pretože sme si piekli výborne palacinky, ktoré sme si potom sami vyzdobili lesným ovocím, lekvárom, čokoládou, cukrovými ozdôbkami a šľahačkou. Poobede sme sa zahrali rôzne hry nielen dnu, ale aj v záhrade nášho centra. Posledné dni rýchlo ubiehajúcich jarných prázdnin už strávia deti doma so svojimi kamarátmi a rodičmi.

Mgr. Sylvia Tešlárová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »