Aktuality

Hľadajú nového pracovníka TIC

 

Podľa verejnej správy, obec Stratená ako  zamestnávateľ‘ vyhlasuje výberové konanie na zamestnanca  Obce Stratená na pozíciu pracovník TIC Dobšiná na dobu určitú pre projekt ,,Slovensky  raj- Klaster  cestovného ruchu NP Slovenský raj a TIC Dobšinská  ľadová  jaskyňa. Na záujemcu o túto voľnú pracovnú pozíciu sú kladené tieto nároky:

 

Úradne overená fotokópia stredoškolského vzdelania s maturitou, dĺžka praxe v oblasti cestovného ruchu minimálne dva roky s predložením životopisu, pričom výhodou sú zahraničné skúsenosti z cestovného ruchu. Predpoklad na vykonávanie práce vo verejnom záujme ($ 3 ods. 4 zák. č.  552/2003 Z.z.), aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom s doložením potvrdení  a taktiež druhého cudzieho jazyka za rovnakých podmienok.  Pokiaľ záujemca ovláda aj tretí cudzí jazyk, bude mu výhodou.

 

Ovládanie PC, kancelársky balík je požadovaný na výbornej úrovni, znalosť mikroregiónu Dobšiná – na pohovor bude potrebné si pripraviť ústnu, alebo elektronickú prezentáciu o mikroregióne a odpezentovať ju. Výborné komunikačné a prezentačné vlastnosti, základné manažérske schopnosti, zodpovednosť, flexibilita a kreativita.

 

K žiadosti je potrebné pripojiť úradne overené doklady o vzdelaní, profesijný životopis na formulári EÚ, výpis z registra trestov, nie starší ako 3 mesiace, potvrdenia o praxi v oblasti cestovného ruchu od zamestnávateľov, doklady pre posúdenie jazykových predpokladov. Žiadosť o účasť na výberovom konaní je potrebné doručiť na adresu: Obec Stratená s poznámkou „Výberové konanie – Pracovník TIC Dobšiná „, Stratená č. 46, 049 71 Stratená, do 23. 11.2012 do 12:00, pričom o termíne výberového konania budú uchádzači vyrozumení písomne. 

 

Ilustračné foto: Redakcia MD

 

Verejný dokument o vyhlásení výberového konania

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »