Hľadajú nového pracovníka TIC

 

Podľa verejnej správy, obec Stratená ako  zamestnávateľ‘ vyhlasuje výberové konanie na zamestnanca  Obce Stratená na pozíciu pracovník TIC Dobšiná na dobu určitú pre projekt ,,Slovensky  raj- Klaster  cestovného ruchu NP Slovenský raj a TIC Dobšinská  ľadová  jaskyňa. Na záujemcu o túto voľnú pracovnú pozíciu sú kladené tieto nároky:

 

Úradne overená fotokópia stredoškolského vzdelania s maturitou, dĺžka praxe v oblasti cestovného ruchu minimálne dva roky s predložením životopisu, pričom výhodou sú zahraničné skúsenosti z cestovného ruchu. Predpoklad na vykonávanie práce vo verejnom záujme ($ 3 ods. 4 zák. č.  552/2003 Z.z.), aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom s doložením potvrdení  a taktiež druhého cudzieho jazyka za rovnakých podmienok.  Pokiaľ záujemca ovláda aj tretí cudzí jazyk, bude mu výhodou.

 

Ovládanie PC, kancelársky balík je požadovaný na výbornej úrovni, znalosť mikroregiónu Dobšiná – na pohovor bude potrebné si pripraviť ústnu, alebo elektronickú prezentáciu o mikroregióne a odpezentovať ju. Výborné komunikačné a prezentačné vlastnosti, základné manažérske schopnosti, zodpovednosť, flexibilita a kreativita.

 

K žiadosti je potrebné pripojiť úradne overené doklady o vzdelaní, profesijný životopis na formulári EÚ, výpis z registra trestov, nie starší ako 3 mesiace, potvrdenia o praxi v oblasti cestovného ruchu od zamestnávateľov, doklady pre posúdenie jazykových predpokladov. Žiadosť o účasť na výberovom konaní je potrebné doručiť na adresu: Obec Stratená s poznámkou „Výberové konanie – Pracovník TIC Dobšiná „, Stratená č. 46, 049 71 Stratená, do 23. 11.2012 do 12:00, pričom o termíne výberového konania budú uchádzači vyrozumení písomne. 

 

Ilustračné foto: Redakcia MD

 

Verejný dokument o vyhlásení výberového konania

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »