Kultúra

H2 Security pre seniorov z nášho mesta

 

Po prečítaní názvu občianskeho združenia H2 SECURITY si hneď každý predstaví veľkých chlapov dozerajúcich hlavne na poriadok, či pôsobiacich ako ochranka a dozor.  Áno, aj touto činnosťou sa naše občianske združenie zaoberá. Pravidelne zabezpečujeme usporiadateľskou službou kultúrne, športové, ale aj iné spoločenské podujatia. Málokto však vie, že tieto podujatia zabezpečujeme aj po technickej stránke, či už ozvučením, osvetlením, zabezpečením športovcov a umelcov. Spolupracujeme so zvukármi, technikmi, umelcami, športovcami vo veľmi širokom rozsahu, preto dokážeme zabezpečiť podujatie, ako sa povie „na kľúč“. Určite si každý spomenie na nespočetné množstvo podujatí, ktoré sme pre vás usporiadali, zabezpečili, podporili, či už pod spoločnosťou CALISTO s.r.o., ktorá už síce neexistuje no tieto aktivity ostali pod hlavičkou občianskeho združenia.

H2 SECURITY združuje a podporuje umelcov, športovcov a je aj športovým klubom „silovkárov“, či „bojovníkov“, ktorí dosahujú veľmi dobré výsledky v týchto športoch doma aj v zahraničí. Združenie sa zaoberá aktivitami pre podporu rôznych druhov športov od tých individuálnych, kolektívnych až po motorizmus, pričom nezabúda ani na deti. Novinkou je usporiadanie malých zájazdov. Tým prvým bol zájazd do Vysokých Tatier pre našich seniorov, ktorý sa uskutočnil 26.10.2018. Veľmi nás potešil záujem seniorov, pretože sme vôbec nemali skúsenosti usporiadať pre túto skupinu obyvateľov inú aktivitu ako koncert, či folklórny večer.  Už po ceste do Tatranskej Lomnice v autobuse vládla veľmi milá a priateľská atmosféra, ktorá pokračovala kabínkovou lanovkou na Skalnaté pleso, kde nás prekvapila úž hojná nádielka snehu. Tá však nebránila krátkej prechádzke na sviežom čerstvom vzduchu.

Po prechádzke určite dobre padla kávička a zákusok. Lanovkou späť do Lomnice bol opäť nezabudnuteľný zážitok. Keďže nám počasie prialo tak sme sa peši presunuli do Tatranského múzea, ktorého expozícia oboznamuje návštevníkov z faunou, flórou, ale aj históriou TANAP-u, o ktorom sme vzhliadli aj film v muzeálnej kinosále. Cesta domov bola plná zážitkov a pre nás veľmi dobrých pocitov, že sme našim seniorom navrátili spomienky a umožnili návštevu tohto nášho najkrajšieho kúta Slovenska. Všetkým zúčastneným ďakujeme za výbornú atmosféru a pevne veríme, že im ostanú pekné spomienky na tento mini výlet. H2 SECURITY bude v tejto aktivite pokračovať a ďalším zájazdom, tentokrát pre deti, kde je plánovaná návšteva zábavného parku ENERGYLANDIA v susednom Poľsku v jarných mesiacoch, keď to už počasie dovolí. Samozrejme všetko záleží na financiách no pevne veríme, že naše združenie dokáže svojou činnosťou, či s podporou podnikateľov prostriedky na tieto aktivity zabezpečiť a budeme tak aj naďalej prispievať k vášmu športovému, kultúrnemu, či spoločenskému žitiu.

Bc. Lenka Hudáková, predseda OZ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »