Šport

Galantský triumf Fitness Calisto Dobšiná

 

Dňa 20.apríla sa v Galante uskutočnili Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke. Táto súťaž sa každoročne organizuje ako memoriál Juraja Gyeváta. Pre našich pretekárov z oddielu Fitness Calisto Dobšiná – Aminostar to bola prvá tohtoročná súťaž.

 

Zimná príprava priniesla zaslúžené ovocie v podobe dvoch zlatých a jednej striebornej. Výprava nášho oddielu sa skladala s troch členov Mirky Herčkovej, Tomáša Gazdíka a Róberta Šmelka. Veľká škoda, že náš štvrtý pretekár Filip Putnocký sa nemohol tejto súťaže zúčastniť pre zranenie, no v súčasnej dobe už naplno trénuje.

 

Mirka vybojovala zlato v kategórii Open do 60 kg výkonom 80 kg. Robo ďalšie zlato v kategórii Dorast do 100 kg výkonom 230 kg a Tomáš striebro v kategórii Open do 75 kg výkonom 170 kg. S výkonom pretekárov som maximálne spokojný a samozrejme im patrí obrovská gratulácia.

 

Ďalšou súťažou, ktorej sa plánujeme zúčastniť je medzinárodná súťaž v maďarskom Miskolci 27.apríla. Prajem pretekárom veľa šťastia a dúfam, že aj z Miskolca donesú takéto perfektné výsledky.

 

Predseda oddielu J. Slovák

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »