Kultúra

Funky večer s Unisono band

 

Priestory Mestského kultúrneho strediska včera od 20.-tej hodiny rozozvučala Unisono band. Ako uvádza samotná Košická kapela, oprašujú skladby, ktoré sa už dnes v rádiách často nehrávajú. Jazzové skladby striedajú  úpravy rockových a funky klasík a vlastná tvorba. Cieľom skupiny je vytvoriť si osobitý zvuk, pripraviť čo najkvalitnejší repertoár a veľa koncertovať. To všetko naplnil aj včerajší večer v Dobšinej, kde členovia Unisono vystúpili.  Medzi jej hráčmi nájdeme aj Dobšinčanov, Tomáša Mišanka, ktorý sa ujal basgitary a Milana Turisa za bicími.

Celým vystúpením sa niesla dobrá nálada, ktorá vyústila do priebežného naplnenia parketu. Každý si mohol prísť na svoje a Unisono pre včerajšok zvolili kombináciu funkových, latino a rytmov 80. rokov, pri ktorých sa bavil každý návštevník. Samotné vystúpenie sa konalo v rámci programu Čaj o 20.tej špeciál, ktoré je súčasťou Dobšinského kultúrneho leta 2013. Koncert skupiny Unisono bol pravým spestrením sobotňajšieho letného večera. Pod príspevkom vám z neho vďaka návštevníkovi podujatia, ktorému ďakujeme, prinášame fotografie. 

{gallery}foto_kultura/koncert_unisono{/gallery} 

Foto koncertu: Martin Gazdík, video: YouTube

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »