Šport

Fitness Calisto Aminostar znovu bodoval

 

Dňa 14.07.2012 sa vo Vlachove uskutočnil tretí ročník súťaže BENCHPRESS/RAW (tlak na lavičke) bez dresu. Súťažilo sa na amfiteátri v areáli kúpaliska vo Vlachove, počasie nám prialo bolo krásne slnečno, niektorí odvážlivci sa otužovali v bazéne, alebo sedeli pri výbornom gulášiku či šťavnatom grilovanom mäsku.

 

 

Tejto súťaže sa zúčastnilo 40 pretekárov z celého Slovenska a dokonca k nám zavítali športovci z Maďarska a Ukrajiny. Na túto súťaž sa poctivo pripravovali aj z nášho oddielu FITNESS CALISTO AMINOSTAR traja pretekári a to dorastenec Róbert Šmelko , open Tomáš Gazdík a junior Filip Putnocký. Tomáš, bol najväčším prekvapením z celej súťaže, obsadil krásne prvé miesto s výkonom 140 kg. Robo, ako skúsený pretekár zúčastňujúci sa pravidelne súťaží v disciplíne benchpress (tlak na lavičke) obsadil krásne druhé miesto s výkonom 180 kg.

 

Nezaostával ani Filip, ktorý si vybojoval krásne tretie miesto s výkonom 175 kg. Okrem našich oddielových registrovaných pretekárov sa zúčastnili aj traja neregistrovaní, ale cvičiaci v našom fitnesse. Držíme prsty všetkým našim a samozrejme aj všetkým ostatným pretekárom a prajeme im veľa šťastia pri dvíhaní železa, nech sa im darí tak ako doteraz. Obrovským spestrením súťaže bola exhibícia maďarského pretekára Lászla Mészárosa, ktorý ohromil publikum výkonom 270 kg. Hodnotné a prekrásne ceny a poháre udeľoval riaditeľ preteku a hlavný organizátor Janko Slovák.

 

Na záver  chceme aj touto formou poďakovať hlavne firme  CALISTO s.r.o., AMINOSTAR – výživové doplnky, VEBMONT s.r.o. – Ján Filčák, Preprava dreva – Róbert Lukáč, Kvetinárstvo – Juraj Molčan, Pohostinstvo Vlachovo – Zoltán Molčan, Hostinec Šoltés – Ján Šoltés, Marvin – Martin Lipták, Vyhliadkové lety – Peter Bernáth a pánovi Jánovi Hroncovi  a fitnessu Vlachovo za požičanie lavičiek. Veľká vďaka patrí divákom za účasť ,ale aj všetkým, ktorí sa podieľali na organizovaní a priebehu tejto súťaže, ktorá určite prispela k popularizácii tohto silového športu a športu všeobecne. Kompletné výsledky súťaže si môžete pozrieť kliknutím TU.

 

Text & foto: Lenka Hudáková

 

{gallery}foto_sport/calisto_sutaz{/gallery}

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »