Dôležitý oznam obyvateľom mesta Dobšiná a informácie o opatreniach

Mesto Dobšiná oznamuje obyvateľom, že z dôvodu nariadenia Vlády SR, č. 678/2020 bude do odvolania Mestský úrad v Dobšinej od pondelka 26.10.2020 pre verejnosť zatvorený. Žiadame obyvateľov, aby v prípade úradných záležitostí kontaktovali úrad telefonicky v čase úradných hodín na čísle 058/7941320 , alebo na kontaktoch, ktoré sú zverejnené tu: https://www.dobsina.sk/telefonny-zoznam-oddeleni-msu . Obyvateľom ďakujeme za porozumenie a spoluprácu.

Prehľad opatrení Vlády SR

VŠETKY DOSTUPNÉ INFORMÁCIE K CELOPLOŠNÉMU TESTOVANIU NA JEDNOM MIESTE

Avizovaná stránka www.somzodpovedny.sk je spustená. Nájdete na nej sústredené všetko, čo potrebujete vedieť o celoplošnom testovaní – aktuálne informácie, najčastejšie otázky či inštruktážne videá. Informácie na nej sú zároveň pravidelne aktualizované. Tým, že sa prídeme otestovať, zistíme nielen svoj vlastný stav, ale pomôžeme tak ochrániť aj svojich blízkych a ľudí v širšom okolí.