Šport

Dobšinský kopec 2017 podporili mnohí partneri

 

Ani jedno športové podujatie sa nezaobíde bez podpory reklamných partnerov. Teda, zaobíde, ale potom to je trápenie, na ktorého konci ostávajú organizátori veľmi smutní. To však nie je prípad Dobšinského kopca 2017. Podujatie zaradené do seriálu Majstrovstiev Európy pretekov automobilov do vrchu máme na Slovensku iba jedno. Je ním práve spomínaný Dobšinský kopec. Každému je jasné, že v tomto prípade nejde iba o usporiadanie podujatia, ale aj o príkladnú reprezentáciu Slovenska. Bodaj by aj nie, veď v Dobšinej sa presne po roku opäť zíde európska kopciarska špička a bude sa bojovať o najvyšší európsky titul. Aj preto na organizátoroch, ktorými je Autoklub EHC Dobšinský kopec a Mesto Dobšiná ostala ťarcha zohnať čo možno najviac partnerov, pričom v mnohých prípadoch ani nešlo o financie, ako skôr o to, čo ktorý partner môže zabezpečiť.

Podarilo sa a ako máte možnosť vidieť aj na priloženom doklade, partnerov bude azda dosť aj v tomto roku. Je ich množstvo, menovať všetkých sa nedá, preto si spoločne predstavíme aspoň tých najväčších. Petroltrans je spoločnosť, ktorá, ako už samotný názov spoločnosti napovedá, sa zaoberá prepravou, skladovaním pohonných hmôt a logistikou ich prepravy. A tie predsa k motoristickému športu neoddeliteľne patria. V dnešnej dobe, keď už aj malé deti sledujú informácie cez internet je pokrytie signálom tak významného podujatia akým je Dobšinský kopec jednoducho samozrejmosť. A presne o tieto služby sa stará ďalší partner podujatia – spoločnosť FreeZone.

Automobilový šport, to nie sú iba jazdci, ale aj jednotlivé tímy. Niektoré väčšie, iné podstatne väčšie, s nemalým počtom jazdcov a súťažných vozidiel. Myslím, že predstavovať slovenský L Racing s.r.o. žiadnemu fanúšikovi pretekov automobilov do vrchu, či rally je asi zbytočné. Navyše tento tím je úzko spojený aj s organizátorom, keďže niektorí členovia organizačného výboru zároveň reprezentujú aj spomínaný tím priamo na tratiach. Nezanedbateľnou súčasťou športových podujatí je aj ich medializácia. A práve o masovú medializáciu Dobšinského kopca sa stará jedno zo slovenských rádií – Anténa Rock Rádio. Ako sme už spomínali na začiatku, vymenovať všetkých partnerov podujatia Dobšinský kopec 2017 sa jednoducho nedá, radi by sme však všetkým ešte pred štartom prvého vozidla poďakovali. Samozrejme naše poďakovanie patrí všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomohli pri organizácii významného podujatia, ktoré reprezentuje našu vlasť.

Miro Majláth, tlačový tajomník DK 2017

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »