Šport

Dobšinská zima 2014 bude v náhradnom termíne

 

Vážení motoristickí priaznivci. Vzhľadom na neutešenú situáciu so zimnými podmienkami, ktorá dlhodobo prevláda v tomto ročnom období aj v Dobšinej, rozhodli sme sa zrušiť pôvodný termín 25. 1. 2014 XII. Dobšinskej zimy. Našou snahou je pripraviť pre súťažiacich a divákov, skutočne zimné podmienky, preto navrhujeme ako náhradný termín 16. február 2014 (t.j. nedeľa). Pretože sme nechceli obmedzovať podujatia, ktoré už majú svoje termíny nahlásené a tým aj niektorých pretekárov, rozhodli sme sa pre takúto nedeľnú variantu.

Ďakujeme Rally komisii SAMŠ za porozumenie a ústretovosť, pri určení termínu, vzhľadom na navrhované školenia jazdcov. Či sa nám naše predpoklady naplnia, tak to sa necháme prekvapiť. Organizátori na 16. 2. 2014 budú mať pripravené rôzne varianty náhradných tratí, aby sa pretek určite uskutočnil a môžeme prezradiť, že niektoré z nich boli aj súčasťou niekdajšej federálnej Rallye Gemer. Prihlasovanie na pretek prebieha i naďalej a bude ukončené až 10. 2. 2014. Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na stretnutie s vami.

Za organizačný výbor DZ 2014, Marcel Kollárik

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »