Dobšinská samospráva pozýva na stretnutie podnikateľských subjektov

V súvislosti s prípravou Akčného plánu okresu Rožňava (ďalej len APRV) si vás dovoľujem pozvať na stretnutie podnikateľských subjektov pôsobiacich v našom meste, ktoré sa uskutoční v piatok, t. j. 10. 06. 2016 o 15:00 hod. na MsÚ v Dobšinej, v kancelárii č. dv. 11. APRV bude pre náš okres strategickým dokumentom na obdobie 5 rokov. Jeho hlavným cieľom bude dať ľuďom v zaostávajúcich okresoch prácu, aby mohli zabezpečiť kvalitnejší život svojich rodín, nemuseli odchádzať za prácou do zahraničia a mali sa kam vrátiť. Cieľom nášho stretnutia bude oboznámiť vás o APRV a spracovať podnikateľské návrhy zamerané na vytvorenie nových trvalo udržateľných pracovných miest v našom meste. Podrobnejšie informácie o akčnom pláne nájdete aj na www.nro.vlada.gov.sk. Tešíme sa na vašu účasť a spoluprácu.

Súbor na stiahnutie: Pozvánka na stretnutie podnikateľských subjektov

Ján Slovák, primátor mesta Dobšiná