Aktuality

Dobšiná bude mať nové verejné osvetlenie

 

Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ako Riadiaci orgán pre Operačný program Konkurencieschopnosť a hospodársky rast na základe žiadosti o nenávratný finančný príspevok prijatej dňa 4. augusta 2015 pre opatrenie 2.2 budovanie a modernizácia verejného osvetlenia pre mestá a obce a poskytovanie poradenstva v oblasti energetiky rozhodlo v súlade s §14 a nasl. zákona č. 528/2008 Z.z. o pomoci a podpore poskytovanej z fondov Európskeho spoločenstva o     SCHVÁLENÍ  žiadosti s výškou 295 175,89 €,   pričom celkové oprávnené výdavky projektu boli schválené vo výške 310 711,46 € . Výška nenávratného finančného príspevku je maximálna a nesmie byť navýšená v priebehu realizácie projektu.

„Som veľmi rád, že môžem zverejniť takúto radostnú správu, ktorá je výsledkom veľkého pracovného snaženia viacerých ľudí, nakoľko sme splnili všetky podmienky poskytnutia pomoci stanovené vo výzve na predkladanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok a boli sme úspešní. Aj touto cestou ďakujem všetkým pracovníkom za spoluprácu a ostáva nám pustiť sa do realizácie projektu ešte tento rok.“

Ján Slovák, primátor mesta Dobšiná, ilustračné foto: stock.xchng

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »