Kultúra

Deviaty ročník fotografickej súťaže CVČ v Dobšinej

Centrum voľného času v Dobšinej zorganizovalo už deviaty ročník fotografickej súťaže, tento krát na tému „MOJE OBĽÚBENÉ MIESTO“.  Súťaže sa zúčastnilo 30 fotografov s 83 prekrásnymi fotkami. Pri prezeraní takýchto fotiek si uvedomíme aká krása je okolo nás a že je dôležité túto krásu vnímať, tešiť sa z maličkostí a užívať si život.

Odborná porota v zložení Mgr. art. Anna Hutníková, Mgr. Jana Krišáková a Vladimír Václavík mali tradične ťažkú úlohu, vybrať tie najkrajšie. Súčasne prebiehalo aj hlasovanie verejnosti.

Kategória deti: 1. miesto Laura Hudáková, 2. miesto Kristína Fedorová, 3. miesto Laura Flochová
Kategória dospelí: 1. miesto Marta Hutníková, 2. miesto Juraj Karika, 3. miesto Dana Husárová
Cena primátora mesta:  Margita Gallová
Cena riaditeľky ZUŠ:  Lucia Horváthová
Cena riaditeľky CVČ:  Adam Ondrejčík
Cena verejnosti:  Katka Krivánska, Tamara Marcišová, Radovan Gdovin, Katka Hlaváčiková, Monika Grígerová.

Všetkým oceneným blahoželáme a ďakujeme všetkým zúčastneným. Ceny do súťaže venovalo Mesto Dobšiná a CVČ Dobšiná.

Ing. Mária Rybárová, riaditeľka CVČ Dobšiná