Kultúra

Detský karneval plný nápaditých masiek

 

Tradičným februárovým podujatím, ktoré Centrum voľného času v Dobšinej organizuje pre všetky deti je Detský karneval. Konal sa 12. februára v kultúrnom dome. Aj tento rok  bola vyhlásená súťaž o Najkrajšiu masku. Porota v zložení Mgr. E. Kukurová, Mgr. M. Dúdorová a Ing. I. Timárová vybrala po úvodnom predvádzacom kole tieto masky: K. Gvizdová – striga, J. Slovák – Kissák, K. Nohavičková – chobotnica, S. Parajková  a N. Babinska – horolezkyne a J. Lenkey – kosec.

Každá maska bola odmenená sladkým koláčikom a čajom. Pre všetkých bola pripravená aj tombola. Po jej vylosovaní nasledovala diskotéka, na ktorej sa deti spolu so svojimi rodičmi a príbuznými dobre zabavili. Ďakujeme sponzorom, ktorí nám poskytli ceny do tomboly ako aj ceny do súťaže o Najkrajšiu masku: Mesto Dobšiná, p. Korfantová a Vina shop. Ceny pre deti zakúpilo aj centrum voľného času. Ďakujeme všetkým, ktorí aj napriek krásnemu počasiu podporili našu akciu.

Mgr. Sylvia Tešlárová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »