Kultúra

CVČ so školami vystavovali práce

V rámci veľkonočných výstav na území nášho mesta sa v utorok 03. apríla uskutočnila aj výstava v priestoroch mestského kultúrneho strediska. Túto výstavu zorganizovalo miestne Centrum voľného času detí s mládeže v Dobšinej v spolupráci so školskými zariadeniami.

Ako si môžete všimnúť na nami urobených fotografiách vo fotogalérií, návštevníci sa mohli pohľadom pokochať a neraz aj udiviť nad šikovnosťou detí a ich pedagógov, pretože vystavované práce pochádzali z ich vlastného úsilia.

Centrum voľného času v Dobšinej je dlhoročne známe organizovaním rôznych podujatí a táto veľkonočná výstava iste potešila nejedného návštevníka. V prípade ak sa hosťovi vyrobený produkt žiakov či pedagógov zapáčil natoľko, že by si ho rád odniesol aj domov, bolo možné si niektoré práce zakúpiť.

{gallery}foto_vystavy/vystava_cvc{/gallery}