Kultúra

Centrum voľného času vyšlo za krásami nášho raja

 

Tým najkrajším, čím sa môžeme pýšiť je určite naša okolitá príroda. Jednou z najuznávanejších a najobľúbenejších lokalít  a hrdým pokladom Slovenska je náš Slovenský raj, ktorý uspokojí nároky asi každého turistu. O tomto fakte sme sa znova presvedčili v sobotu, 23. apríla, keď sme sa spolu s deťmi a ich rodičmi vybrali po jednej z jeho trás – do Zejmarskej rokliny. Nádherná príroda nám ponúkla svoju krásu v podobe jarného prebudenia, z krátkeho zimného spánku. Výstupy po rebríkoch hravo zvládli nielen tí najmenší, ale aj najstarší účastníci.

Po príchode na Geravy si prišli na svoje hlavne vysilené deti, z ktorých akoby zázrakom po zbadaní trampolíny opadla všetka únava. Veľkým lákadlom boli aj rôzne zvieratká, ktoré tam chovajú a s ktorými sme strávili svoj oddychový čas. Nakoľko podujatie bolo zorganizované z príležitosti Dňa Zeme, súčasťou našej rodinnej turistiky bolo aj vyzbieranie odpadkov, ktoré tam niektorí „zábudlivci“ nechali. Počasie nám krásne vyšlo a už teraz sa tešíme na ďalšie spoločné, možno aj turistické podujatie, ktoré pre vás centrum voľného času vždy s radosťou zorganizuje.

Mgr. Sylvia Tešlárová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »