Kultúra

Amatérski fotografi z Dobšinej si zasúťažili

Centrum voľného času v Dobšinej zorganizovalo už šiesty ročník fotografickej súťaže, v tomto roku na tému „MILUJEM“. Téma bola voľnejšia, fotografi fotili to čo milujú, či už to boli ich blízki, zvieratká, príroda, mesto, výlety, hračky a mnoho ďalšieho. Súťaže sa zúčastnilo 38 fotografov s 96 fotografiami, vo veku od 6 do 70 rokov.

Odborná porota zložení Mgr. Jana Krišáková, Mgr.art. Anna Hutníková a Vladimír Václavík mala ťažkú úlohu vybrať tie najkrajšie zábery. Výstava fotografií a ocenenie najlepších fotografov sa konalo 21.11.2018 v Kultúrnom dome v Dobšinej a výstava záberov, ktoré si môžete pozrieť aj vy bude trvať do 28.11.2018. Všetkých srdečne pozývame, príďte sa pokochať krásnymi fotografiami talentovaných detí i dospelých nášho z mesta a okolia.

Ocenení fotografi: Kategória deti: 1. miesto – Janka Liptáková, 2. miesto – Janka Lachová, 3. miesto – Viktória Graffová,4. miesto – Karolína Klementová. Kategória dospelí: 1. miesto – Marta Hutníková, 2. miesto – Jana Hatvaníková, 3. miesto – Juraj Karika, 4. miesto – Bc. Slávka Horváthová. Cena riaditeľky ZUŠ: Daniel Chmelo. Cena riaditeľky CVČ: Miroslav Herčka. Víťazom srdečne blahoželáme a tešíme sa na ďalšie skvostné fotografie v budúcnosti.

Ing. Mária Rybárová