Šport

Ďalšia zlatá pre Calisto s pozvánkou

 

S radosťou vám oznamujeme, že oddiel Fitness Calisto Aminostar Dobšiná získal vďaka pretekárovi Róbertovi Šmelkovi ďalšie zlato na súťaži v Komárne, ktorá sa uskutočnila 23.06.2012 pod názvom SAM Cup organizovanou Power Klubom Urban Komárno. Na tejto súťaži sme mali troch pretekárov, ktorí reprezentovali náš oddiel, ale aj samotnú Dobšinú.

 

 Filip Putnocký obsadil pekné štvrté miesto a Tomáš Gazdík vo veľkej konkurencii piate miesto. Aj touto cestou sa chcem poďakovať našim pretekárom za skvelé výsledky a popriať im mnoho ďalších úspechov.

 

Dňa 14.07.2012 od 10:00 hod. na amfiteátri vo Vlachove (areál kúpaliska) oddiel Fitness Calisto Aminostar Dobšiná usporadúva „pohárovku“ v tlaku na lavičke RAW (bez dresu) o pohár Calisto Aminostar. Propozície pre pretekárov nájdete na www.powerliftingslovakia.sk .

 

Exhibične sa predstaví aj maďarský pretekár László Mészáros, ktorý je držiteľom mnohých rekordov. Tešíme sa na vašu účasť, a zároveň pozývame aj širokú verejnosť. Príďte sa pozrieť na svetové výkony a povzbudiť pretekárov.

 

Predseda oddielu Ján Slovák

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »