Kultúra

Aktivity Miestnej organizácie Slovenského zväzu telesne postihnutých

Z Dobšinských turíčnych sviatkov a Dní mesta Dobšiná 2018 sa tešili aj členovia ZO SZTP, ktorí tieto dni oslávili aj prácou a aj športom. V pondelok dňa 14.5.2018 sa dvanásť členov zúčastnilo kosenia urnového hája a okolia Domu smútku. Brigáda sa konala už tradične v spolupráci s Mestom Dobšiná, ktoré poskytlo náradie a krovinorezy a s Podnikom služieb mesta Dobšiná s.r.o. Touto cestou ďakujeme ochotným ľuďom za aktívny prístup počas tohto popoludnia.

Z krásneho športového zážitku sa členovia ZO tešili dňa 16.5.2018 na 23.ročníku Behu ulicami mesta. Napriek zdravotným obmedzeniam sa podujatia zúčastnil pekný počet členov aj s pomocou kolesových tátošov. XXVI. Dobšinské turíčne sviatky sme podporili aj účasťou na piatkovom programe, sobotňajšieho majálesu a nedeľného sprievodu. Dobrý pocit mali všetci, ktorí sa počas Dní mesta zúčastnili spoločne zorganizovaných podujatí.

Členovia ZO SZTP