Kultúra

Využite bežkárske trate v Dobšinskej Ľadovej Jaskyni a získajte darček!

Nový pracovný pomocník Mestských lesov Dobšiná s.r.o. značky Can-Am TRAXTER  PRO HD vôbec nezaháľa. V okolí Dobšinskej Ľadovej Jaskyne urobil ďalšie nové bežkárske stopy a tento víkend máte možno poslednú možnosť ich využiť. Nielenže si môžete prísť na svoje a podporiť zdravý životný štýl, no teraz, pokiaľ si urobíte fotografiu na jedenej z tratí a zašlete ju na adresu ml@dobsina.sk s uvedením spätného kontaktu (meno a priezvisko, adresa, kontakt), tak vás Mestské lesy Dobšiná s.r.o. odmenia malým darčekom, ktorý poteší. Tak neváhajte a využite túto možno poslednú možnosť zimnej sezóny a navštívte bežkárske trate v Dobšinskej Ľadovej Jaskyni.

Red. & ML Dobšiná