Kultúra

Vyhodnotenie súťaže o najkrajšiu zimnú fotografiu

Pod záštitou primátora mesta Dobšiná, Jána Slováka vyhlásil nezávislý informačný portál www.mestodobsina.sk a Dobšinské noviny súťaž o najlepšiu zimnú fotografiu.  Fotosúťaž s krásnou a mrazivou tematikou prebiehala od 04. februára  do 05. marca 2018, kde ste nám mali možnosť zaslať v čo najlepšom rozlíšení vašu fotografiu. Zameranie fotografie nebolo stanovené. Jedinou podmienkou však bolo, že fotografia musela pochádzať z Dobšinej, prípadne veľmi blízkeho okolia. Mailom sa do súťaže zapojilo 16 súťažiacich s krásnymi zábermi.

Všetky zaslané fotografie sme následne bez uvedenia autora predložili primátorovi mesta Dobšiná, Jánovi Slovákovi, ktorý vybral tri najkrajšie zábery. Tieto zábery sme následne 06.marca 2018 uverejnili na našom Facebookovom profile ( www.facebook.com/mestodobsina ), kde do 12. marca 2018 mohol každý návštevník zahlasovať za najkrajšiu fotografiu pomocou páči sa mi to –  „lajku“. Fotografia s najväčším počtom lajkových reakcií od ľudí  získala 118 reakcií a jej autorkou je Anna Lenkeyová. Jej víťaznú fotografiu preto uverejňujeme v Dobšinských novinách a tiež na portáli www.mestodobsina.sk ako ústrednú fotografiu spomedzi všetkých zapojených záberov. Autorke víťaznej fotografie gratulujeme, budeme ju kontaktovať, pretože výhrou v súťaži získava aj hodnotné ceny, ktoré venoval primátor mesta Dobšiná, Ján Slovák.

Víťazná fotografia v súťaži o najkrajšiu zimnú fotografiu, autorka: Anna Lenkeyová
Všetky zapojené zábery v súťaži o najkrajšiu zimnú fotografiu

Sprac. : Red. JK