Krimi

Vybielili potraviny na Dobšinskej Maši

Dnes nás informoval hovorca KR PZ v Košiciach, že doposiaľ neznámy páchateľ sa počas uplynulého víkendu vlámal do potravín v obci Dobšinská Maša. Rozbil sklenenú výplň okna na predajni potravín cez ktoré vnikol do vnútorných priestorov.

Z predajných regálov odcudzil presne nezistené množstvo alkoholických nápojov, nezistené množstvo pív v plechovkách ako aj vo fľašiach, sáčkové polievky, cukrovinky a z mraziaceho boxu nezistené množstvo kuracieho mäsa, syry, maslo, bryndzu, pirohy a hranolky.

„Obci Dedinky spôsobil krádežou škodu vo výške 1.500,- eur a poškodením zariadenia škodu vo výške 70,- eur. Policajti na mieste zaistili biologické, trasologické a vecné stopy, ktoré zaslali na expertízne skúmanie. Páchateľovi v prípade vypátrania a dokázania viny hrozí až dvojročné väzenie.“ Dodal hovorca KR PZ Košice Alexander Szabó.

Ilustračné foto: MINV