Vedenie mesta Dobšiná zasadne v stredu + materiály

Primátor mesta Dobšiná, Ján Slovák (nezávislý) zvolal v zmysle zákona č.369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších zmien a doplnení v poradí 3. zasadanie Mestského zastupiteľstva, ktoré sa bude konať v stredu 25. februára o 15:30 hod. v obradnej miestnosti Mestského úradu č. dverí 13 v Dobšinej. Zasadania sú zo zákona verejné a môže sa ich zúčastniť každý občan. Kompletné materiály na Mestské zastupiteľstvo si môžete stiahnuť v linku pod príspevkom.

Dokumenty na stiahnutie: Materiály na 3. Mestské zastupiteľstvo mesta Dobšiná

1. Prezentácia OOCR Slovenský raj a zmena zástupcu mesta v Riadiacom výbore pre projekt „Slovenský raj – Klaster cestovného ruchu NP Slovenský raj a TIC Dobšinská ľadová jaskyňa“ a na zasadnutiach predstavenstva OOCR Slovenský raj
  1. Kontrola plnenia uznesení
  2. Správa o kontrolnej činnosti za rok 2014
  3. Správa o kontrole vybavovania sťažností a petícií za rok 2014
  4. Rozpočet mesta Dobšiná na rok 2015
  5. Správa o vyúčtovaných dotáciách za rok 2014
  6. Žiadosti o poskytnutie dotácií z rozpočtu mesta v roku 2015
  7. Majetok mesta
  8. Odvolanie a menovanie konateľa obchodnej spoločnosti Podnik služieb mesta Dobšiná, s. r. o.
  1. Zmena Štatútu a Organizačného poriadku Dobšinských novín
  2. Dobšiná – kanalizácia a ČOV – prevádzkovanie ČOV a kanalizácie po realizáciiprojektu
  1. Zmeny a doplnky č. 5 k územnoplánovacej dokumentácií mesta Dobšiná
  2. Rôzne