V stredu mestskí poslanci zasadnú do lavíc + materiály

Primátor mesta Dobšiná, Karol Horník (Smer-SD) zvolal v zmysle zákona č.369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších zmien a doplnení v poradí 40. zasadanie Mestského zastupiteľstva, ktoré sa bude konať v stredu 24. septembra o 16:00 hod. v zasadacej miestnosti Mestského úradu č. dverí 11 v Dobšinej. Zasadania sú zo zákona verejné a môže sa ich zúčastniť každý občan. Poslanec Ján Slovák (nezávislý) prisľúbil pre náš portál kompletné zverejňovanie materiálov, ktoré dostávajú stále iba poslanci mesta a nezverejňujú sa ani na oficiálnej webstránke mesta. Za poskytnuté materiály aj za občanov mesta ďakujeme. Môžete si ich stiahnuť v linku pod príspevkom.

Materiál na 40. zastupiteľstvo mesta Dobšiná – klik na stiahnutie

Program 40. zasadania mestských poslancov

1. Analýza úspory a návratnosti modernizácie osvetlenia Mesta Dobšiná
  • výsledky energetického auditu