Kultúra

Tretí turnus letného prímestského tábora CVČ

Tretí turnus letného prímestského tábora CVČ Dobšiná bol znova plný zážitkov. V pondelok sa deti pustili po stopách dobšinských studničiek a poobede si upiekli smajlíka. V utorok nás Avia Mestských lesov odviezla na Čuntavu, kde si deti zasúťažili, zahrali sa a hlavne spoznávali našu prekrásnu prírodu. V stredu sme si zahrali záhradné Človeče, nehnevaj sa a poobede sme navštívili Potulnú galériu. Vo štvrtok nám počasie prialo, tak sa deti celý deň kúpali, slnili a hrali veľmi obľúbené vodné vojny. V piatok sa deti do sýtosti vyhrali v Detskom centre v Rožňave a navštívili sme Pamätný dom Pavla Jozefa Šafárika v Kobeliarove a Pamätný dom akademika Jura Hronca v Gočove. Budúci týždeň nás čaká posledný turnus prímestského tábora a tešíme sa na ďalšie zážitky.

Ing. Mária Rybárová