Traja kandidáti z Dobšinej zabojujú o podporu vo voľbách do VÚC

Už začiatkom novembra si budeme môcť zvoliť zástupcov spomedzi kandidátov, ktorí nás budú zastupovať v krajskom parlamente. V sobotu 04. novembra si budeme voliť nielen predsedu Košického samosprávneho kraja (KSK), ale aj členov zastupiteľstva. Vo volebnom obvode č.8 (Rožňava) sa bude voliť dovedna päť poslancov. Pozrite si, kto z Dobšinej a s podporou akých politických strán zabojuje o vaše hlasy. V Dobšinej sa určili nasledujúce volebné okrsky:

Volebný okrsok č. 1 – Volebná miestnosť: Kultúrny dom – herňa

Ulice: Rybárska, Turecká, Cintorínska, Zimná, Železničná, Mlynská, Jarková, Námestie baníkov, Hronská, Slnečná, Záhradná, Partizánska.

Volebný okrsok č. 2 – Volebná miestnosť: Kultúrny dom – divadelná sála

Ulice: SNP, Banská, P. J. Šafárika, Nová, Tri ruže, Skalná, Hnilecká, Budovateľská, Vlčia dolina, Kúpeľná, Vyše mesta, Niže mesta, Severná, Mierová, Lesná, Lányiho Huta, Cigánska osada, bez adresy.

Kandidáti z Dobšinej, ktorí zabojujú o vašu priazeň

Prvým kandidátom na poslanca je Karol Horník (64) dôchodca, ktorý kandiduje za SMER – SD.

Druhou kandidátkou je Eva Mihóková, PhDr. (49) sociálna pracovníča, ktorá kandiduje za Národnú koalíciu.

Tretím kandidátom je Peter Pamula, Bc. (46) poslanec Národnej rady SR, ktorý kandiduje za SNS.

Red. JK, foto: Ilustračné

2 thoughts on “Traja kandidáti z Dobšinej zabojujú o podporu vo voľbách do VÚC

• 22. septembra 2017 at 0:44

Azda jednym z kandidatov nie je byvaly primator mesta Karol Hornik (i ked podla veku by to mohol byt on).Ten chlap nema trochu hanby v sebe.Clovek,ktory pocas svojho uradovania narobil kopu zla,intrigan,ktory robil podrazi a klamal este aj svojich najblizsich spolupracovnikov.No to by sme dopadli.

• 24. septembra 2017 at 20:59

Hornik ???