Aktuality

Súťažte s našim portálom o knihu

 

Leto je už tu a o chvíľu sa začnú pre mnohých vytúžené prázdniny. Nastane čas všeobecného kľudu a s tým spojený čas na oddych. Pre vás, našich čitateľov sme preto pripravili malú súťaž, v ktorej budete môcť vyhrať hodnotnú knižnú publikáciu určenú práve na chvíle oddychu.

 

Pravidlá súťaže sú pritom jednoduché. Stačí ak sa stanete fanúšikom našej stránky na Facebooku a budete zdieľať súťažný banner v našich fotografiách. Pre čitateľov, ktorí už našimi fanúšikmi sú stačí iba zdieľanie banneru. Naša súťaž potrvá od 26. júna  do 26. júla  2012. Z pomedzi všetkých našich fanúšikov, ktorí budú zdieľať súťažný banner vyžrebujeme výhercu knihy.

 

Hlavnú výhru, najnovšiu knižnú publikáciu Planisko od rodáčky z Dobšinej Števy Opremčákovej, ktorá na domácej knižnej pôde zožala veľké úspechy venuje Penzión Calisto s.r.o. Meno výhercu zverejníme na našej FB stránke. Všetkým našim čitateľom ďakujeme za doterajšiu priazeň, prajeme výborné leto a veľa šťastia v súťaži.

 

Redakcia MD

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »