Šport

Stolnotenisový turnaj o cenu primátora mesta Dobšiná

Dňa 15.4.2017 Mestský stolnotenisový oddiel Dobšiná za veľkej pomoci Mesta Dobšiná a ďalších sponzorov usporiadal „0 ročník stolnotenisového turnaja o cenu primátora mesta Dobšiná“. Na turnaji sa zúčastnil aj čerstvý majster Európy v kategórii do 23 rokov Alexander Valúch a ďalší hráči z extraligy, 1 a 2 Slovenskej ligy, ako Zelinka Jakub, Begala, Bajcura, Pekarčík. Stolnotenisový turnaj mal veľmi dobrú úroveň, čoho dôkazom sú aj odozvy klubov, ktorých hráči sa turnaja zúčastnili.

Víťazom turnaja sa stal Alexander Valúch, na druhom mieste skončil Jakub Zelinka a tretí bol Valúch starší, ktorý v súboji o tretie miesto porazil Mariana Begalu. Fotografia je z odovzdávania cien. Bližšie podrobnosti o stolnotenisovom turnaji si môžete prečítať na stránke MStO Dobšiná. www.mstodobsina.ostz.sk .