Športové stretnutie miestnych organizácií SZTP

V sobotu 4.7.2015 sa v prekrásnom prostredí Chatovej osady Alweg v Dobšinej uskutočnil 2.ročník športového stretnutia miestnych organizácií Slovenského zväzu telesne postihnutých.  Podujatie zorganizovala Základná organizácia SZTP v Dobšinej pod vedením predsedu Jozefa Lelka. Súťažilo sa v týchto športových disciplínach : streľba zo vzduchovky na terč, hod granátom, hod polenom, hod loptičkou na plechovky. Naši najmenší účastníci športového stretnutia sa zabávali aj skokom vo vreci. Celkovo sa v športových súťažiach predstavilo 25 dospelých a 7 detí. Najväčší záujem bol o streľbu zo vzduchovky na terč.

Víťazné výkony našich členov a našich hostí svedčili o vysokej kvalite prípravy na túto športovú disciplínu. Vzduchovky s dobrými muškami našej organizácii zapožičala spoločnosť Mestské lesy mesta Dobšiná s.r.o., za čo im aj touto cestou ďakujeme. Veľká vďaka patrí všetkým, ktorí sa podieľali na príprave a samotnom priebehu tejto peknej akcie. Členovia ZO SZTP v Dobšinej pripravili pre všetkých chutný guláš, ktorý zúčastneným veľmi chutil. Naši hostia zo Základnej organizácie SZTP v Rožňave odchádzali z podujatia nielen s peknými cenami, ale aj spokojní a oddýchnutí.

Na záver sa chceme poďakovať sponzorom : Mestu Dobšiná a primátorovi mesta p. Jánovi Slovákovi, spoloč. Mestské lesy mesta Dobšiná a konateľovi spoločnosti p. Marcelovi Kollárikovi, Východoslovenskej vodárenskej spoločnosti a.s. Závod v Rožňave, Tescu v Rožňave, Penziónu Calisto Dobšiná, p. Zlatici Bachňákovej – Miestnemu odboru Matice slovenskej. Poďakovanie patrí aj konateľovi Podniku služieb mesta Dobšiná s.r.o. Milanovi Lukáčovi za sprístupnenie areálu Alweg v Dobšinej pre účely tejto športovej akcie. Už teraz sa tešíme na ďalšie športové stretnutie.

Členovia ZO SZTP v Dobšinej