Kultúra

Školské kolo olympiády v anglickom jazyku

 

Tak, ako aj po iné roky, aj v tomto školskom roku sa žiaci Základnej školy v Dobšinej zapojili do olympiády v anglickom jazyku. O prvenstvo v dvoch kategóriách súťažili žiaci druhého stupňa našej školy. V kategórii 1A to boli žiaci 7. ročníka Lukáš Wágner a Samuel Katrenič a žiaci 6. ročníka Martin Janičko, Matúš Tomášik a Radovan Klieščik. V tejto kategórii sa víťazom stal Lukáš Wágner, ktorý sa prezentoval vyváženým a pekným výkonom, tak v písomnej ako aj v ústnej časti. V kategórii 1B Radovanovi Terrajovi z 9. ročníka konkuroval jeho spolužiak Lukáš Zahoranský, ktorý sa stal víťazom v tejto kategórii súťaže.

Reprezentovať nielen seba, ale aj našu školu na okresnom kole olympiády v anglickom jazyku bude teda Lukáš Wágner v kategórii 1A a Lukáš Zahoranský v kategórii 1B. Všetci účastníci olympiády preukázali veľký potenciál, jazykové  zručnosti a tvorivosť. Týmto ďakujeme všetkým súťažiacim za účasť, predvedený výkon a tešíme sa na ďalšie podobné súťaže. Víťazom samozrejme gratulujeme.

Kolektív pedagógov anglického jazyka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »