Šiesty ročník Memoriálu Slava Priatku

V priestoroch telocvične Základnej školy v Dobšinej sa včera 14. decembra uskutočnil v poradí už 6. ročník Memoriálu Slava Priatku v stolnom tenise. Organizátori pripravovali miesto konania už od skorého rána a hráči sa začali schádzať a registrovať od deviatej hodiny. O hodinu neskôr riaditeľ turnaja pán Ondrej Priatka privítal hráčov a pozvaných hostí, medzi ktorými bol primátor mesta Dobšiná Karol Horník (Smer-SD), konateľka Mestských lesov s.r.o. Vlasta Ruppová a riaditeľ ZŠ Mgr. Jaroslav Hutník, ktorí podujatie podporili. Hráčov bolo pomenej ako na minulom ročníku, no na jeho dobrom priebehu a výbornej atmosfére to vôbec neubralo.

Po nástupe zúčastnených hráčov a odznení stolnotenisovej znelky v príhovore organizátor podujatia poučil hráčov o pravidlách hry a primátor mesta Dobšiná Karol Horník povedal: „Od minulého týždňa sa roztrhla reťaz podujatí, ktoré pravidelne organizuje mesto, alebo mesto je spoluorganizátor. Jedným z týchto podujatí je aj tento perfektný turnaj vo štvorhrách v stolnom tenise. Prajem vám, aby ste si tento deň dobre užili, dobre si zahrali a aby sme tu spolu strávili príjemné chvíle.“

Po uvítaní hráčov a žrebovaní, ktoré určilo súperov, sa rozohrali všetci zúčastnení, ktorí chceli podať čo najlepšie výkony, no všetko v rámci fair play. Včerajšieho podujatia, ktoré bolo venované aj spomienke na Slava Priatku, sa zúčastnili hráči, ktorí reprezentujú a v minulosti roky reprezentovali naše mesto v stolnom tenise. Týmto hráčom sa včera zadarilo najviac: 1. miesto: F. Koutek, G.Valentko, 2. miesto: Š. Trenka, D. Zahoranský, 3.miesto: P. Čarnoky, P. Ogurčák, Súťaž útechy (hráči, ktorí vypadli v prvom kole) 1. miesto: V. Kochan, A. Horváth. Pod príspevkom vám prinášame fotogalériu a video z podujatia.

{gallery}foto_sport/priatka_2013{/gallery}

Foto & video: Redakcia MD