Primátor mesta Dobšiná predstavil novú organizačnú štruktúru

Primátor mesta Dobšiná, Ján Slovák (nezávislý) na pôde dnešného Mestského zastupiteľstva prezentoval novú organizačnú štruktúru mesta Dobšiná. V nej predstavil aj nové pracovné pozície, ktoré by mali zefektívniť prácu Mestského úradu, no predovšetkým skvalitniť chod samosprávy vo vzťahu k občanom. Ako prezentoval primátor, azda najväčšou zmenou v novej štruktúre je zrušenie postu prednostu Mestského úradu, ktorého prácu bude vykonávať samotný primátor Slovák.

Do organizačnej štruktúry majú narozdiel pribudnúť miesta mestského právnika, ktorý bude plniť aj funkciu personalistu, vajdu pre styk s rómskou komunitou, informatika, správcu internetových stránok a redakčnej činnosti Dobšinských novín a správcu športovísk mesta. Všetky detailné informácie nájdete v priloženom videu pod príspevkom, kde sa oboznámite s náplňou práce jednotlivých pracovných pozícií.

Dokument: Schéma novej organizačnej štruktúry mesta Dobšiná

Foto & video: Redakcia MD