Poslanci zasadnú v stredu + materiály

Primátor mesta Dobšiná, Karol Horník (Smer-SD) zvolal v zmysle zákona č.369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších zmien a doplnení 15. zasadanie Mestského zastupiteľstva, ktoré sa bude konať v stredu 25. apríla o 15:30 d´hod. v zasadacej miestnosti Mestského úradu č. dverí 11 v Dobšinej.

Poslanec Ján Slovák (nezaávislý) prisľúbil pre náš portál kompletné zverejňovanie materiálov, ktoré dostávajú iba poslanci mesta. Toto Mestské zastupiteľstvo nevude výnimkou a za poskytnuté materiály ďakujeme. Stiahnuť si ich môžete priamo TU.

Program:

1. Správa o kontrole plnenia uznesení
  2. Správa o výnáslednej finančnej kontroly
  3. Záverečný účet mesta za rok 2011
  4. Zmena prílohy č. 1VZN č. 124/2009 o určení výšky dotácie na mzdy a prevádzku škôl a školských zariadení zriadených mestom Dobšiná
  5. VZNpoplatkoch v školstve
  6. Správačinnosti mestskej polície za rok 2011
  7. Majetok mesta
  8. Cenník nájomného, poplatkovslužieb v MsKS Dobšiná
  9. Cena mesta Dobšiná
  10. Cenník služieb za poskytovanie pomoci pri zdolávaní požiarovtechnickej výpomoci MHZ pre právnické osoby a podnikajúce fyzické osoby
  11. Rôzne