Kultúra

Partička zavíta aj do Dobšinej

Mestské kultúrne stredisko pozýva priaznivcov Partičky na ich vystúpenie, ktoré sa bude konať 23. mája 2013 so začiatkom o 19:00 hod. (v prípade veľkého záujmu aj o 17:00 hod.) v priestoroch sály MsKS so vstupným 14 eur.

V roku 2009 sa na televíznych obrazovkách po prvý krát objavila zábavná televízna relácia s názvom Partička, ktorú dodnes vysiela televízia Markíza. Kto o partičke ešte nepočul, tak ide o televíznu reláciu, ktorá je založená na improvizácií štyroch hercov. Pod vedením herca Dana Dangla, ktorý je zároveň aj režisérom tejto obľúbenej televíznej relácie sa štyria herci stretávajú zo zaujímavými a hlavne zábavnými úlohami.  Tie si budú môcť pozrieť aj diváci v Dobšinej.

Pre bližšiu informáciu uveďme, že moderátor a koordinátor Dano Dangl pomocou zvonca usmerňuje dej, začína a končí hry, mení tempo a rytmus a dáva pokyny hercom, ktorí dopredu nič nevedia. Na základe ich bohatej fantázie a improvizácie vzniká zábavná televízna relácia. V partičke vystupuje zohratá partia z obľúbenej televíznej relácie S. O. S. a to Roman Pomajbo, Petra Polnišová, Lukáš Latinák, Juraj Kemka, Marián Miezga, Richard Stanke, Róber Jakab a mnohí další. Hudobný doprovod v relácií zabezpečuje Marian Čurko.

Tieto známe tváre z televízie v každej relácii dokazujú divákom že nie sú len výbornými televíznymi zabávačmi, ale predovšetkým vynikajúcimi a talentovanými hercami.Televízna relácia Partička sa stala najsledovanejšou zábavnou reláciou. Túto zohratú partiu talentovaných hercov môžete vidieť nielen na televíznych obrazovkách ale teraz i naživo v našom meste. Niekoľko krát do mesiaca, vždy v inom meste po celom Slovensku sa koná vystúpenie, kde divákom predvádzajú títo herci vydarené a predovšetkým vtipné improvizácie.

{youtube} 8T9cj3og9r8 {/youtube}

Foto: MsKS, Video: Youtube