Organizácia a financovanie podujatí v meste Dobšiná

Vážení Dobšinčania na základe obvinení , že organizujeme koncerty a iné podujatia pod hlavičkou mojej bývalej firmy CALISTO s.r.o. za mestské peniaze, som sa rozhodol , že budeme zverejňovať úplne každé podujatie v meste, a to akým spôsobom je financované a hlavne akým spôsobom je mesto Dobšiná a mestské spoločnosti do tohto financovania zapojené. Pri každom podujatí bude napísaný organizátor t.j. kto dané podujatie zabezpečil a kto je zaň zodpovedný. Jasne bude napísané v akom pomere je k danému podujatiu mesto Dobšiná a mestské spoločnosti t.j. v prípade partnerstva presne definované, akým spôsobom podporili akciu, či podujatie akéhokoľvek charakteru. Som presvedčený, že tento spôsob zabráni ďalšiemu šíreniu dezinformácií a nebude pridávať vodu na mlyn tým, ktorí majú nejakú vnútornú potrebu zamestnávať svoju myseľ kadejakými konšpiráciami. Je určite dôležité ,aby kultúra a šport v našom meste fungovali, a boli podporované mestom, či podnikateľskými subjektmi. Každé podujatie, ktoré je organizované súkromne za pomoci partnerov je pre kultúrne a športové vyžitie v meste dôležité a v neposlednom rade aj zviditeľňuje mesto.

Súbor na stiahnutie: Financovanie podujatí

Ján Slovák, primátor mesta Dobšiná