Navrhnú ocenenia, odmenu a prerokujú plat primátora

Primátor mesta Dobšiná, Karol Horník (Smer-SD) zvolal v zmysle zákona č.369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších zmien a doplnení 34. zasadanie Mestského zastupiteľstva, ktoré sa bude konať v stredu 30. apríla 2014 o 15:30 hod. v zasadacej miestnosti Mestského úradu č. dverí 11 v Dobšinej. Zasadania sú zo zákona verejné a môže sa ich zúčastniť každý občan. Poslanec Ján Slovák (nezávislý) prisľúbil pre náš portál kompletné zverejňovanie materiálov, ktoré dostávajú stále iba poslanci mesta. Za poskytnuté materiály ďakujeme. Môžete si ich stiahnuť TU.

Program 34. Mestského zastupiteľstva

1. Kontrola plnenia uznesení
  2. Správa z následnej finančnej kontroly poskytovania a vyúčtovania dotácií poskytnutých z rozpočtu mesta Dobšiná za rok 2013
  3. Informatívna správa o kontrole dodržiavania zásad spracúvania osobných údajov a zákonných povinností pri spracúvaní osobných údajov na MsÚ Dobšiná a v organizáciách zriadených mestom
  4. Informatívna správa o kontrole plnenia opatrení prijatých na odstránenie nedostatkov zistených následnými finančnými kontrolami v Podniku služieb mesta Dobšiná
  5. Záverečný účet mesta za rok 2013
  6. VZN Trhový poriadok
  7. Majetok mesta Dobšiná
  8. Prevádzkovanie infraštrukturalného majetku – vodojem DĽJ.
  9. Informatívna správa o investičnej výstavbe
  10. Cena mesta Dobšiná, Verejné uznanie, Čestný občan mesta
  11. Program hospodárskeho a sociálneho rozvoja mesta Dobšiná
  12. Komunitný plán sociálnych služieb mesta Dobšiná