Kultúra

Mikuláš navštívil aj centrum voľného času a komunitné centrum

 

Sviatok Mikuláša si každoročne pripomíname aj v našom centre voľného času. Mikuláš k nám už tradične prichádza do Klubu mamičiek, kde na neho čakajú tí najmenší. Každému odovzdá balíček plný sladkostí a spolu sa odfotia aj so svojimi mamičkami, babičkami či oteckami pri vianočnom stromčeku. Tí najsmelší sa odfotia aj sami s Mikulášom.

Pre staršie deti z našich záujmových útvarov sa už tradične pripravuje „Mikulášska párty“. Mikuláš síce nepríde, no aj tak sa deti zabavia pri rôznych súťažiach a hrách, ktoré na nich čakajú. Sladkosti máme pripravené pre všetky deti, preto sa nemôže stať, že niekto odíde bez sladkej mikulášskej odmeny. Po zábave nasleduje všetkými deťmi veľmi očakávaná tombola v podobe mikulášskych balíčkov. Našu párty uzavrela diskotéka, z ktorej sa deťom vôbec nechcelo odísť.

Mgr. S. Tešlárová

Mikuláš navštívil aj komunitné centrum

V utorok 05.12.2017 v predvečer svätého očakávaného sviatku najmä detí zavítal Mikuláš aj do Komunitného centra mesta Dobšiná. Deti nielen prekvapil, ale aj rozveselil. Deti a mládež predviedli Mikulášovi čo sa všetko naučili, zarecitovali, zaspievali a za pekné vystúpenie dostali sladkú odmenu. Spolu s Mikulášom si aj zatancovali. Mikulášska diskotéka v Komunitnom centre mala nielen veľkú účasť, ale aj obrovský úspech. Na tento deň budú deti z Komunitného centra dlho spomínať.

Pracovníci KC Dobšiná

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »