Mestské lesy príjmu referenta prípravy výroby

Mestský úrad v Dobšinej dnes informoval, že najväčší a najbohatší podnik so 100% účasťou mesta hľadá nového pracovníka. Ten by mal spĺňať požadované kvalifikačné požiadavky na výkon prác, ktoré sú zhrnuté v požiadavkách na zamestnanca. Pracovná pozícia je voľná v odbore referent prípravy výroby. Jedná sa o pozíciu, kde si zamestnávateľ vyžaduje prax minimálne 1 rok v danej problematike.

Špecifické kritériá a požiadavky na referenta prípravy výroby sú: ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou, prípadne vysokoškolské v odbore lesníctvo, manažérske, riadiace, organizačné a komunikačné schopnosti, spoľahlivosť, flexibilita a kreativita. Ovládanie práce s PC, MS Office, vodičský preukaz skupiny B1,B.

V popise činnosti zamestnanca je zahrnutá: organizácia, riadenie a koordinácia komplexného odvozu dreva, nákup spotrebného, drobného majetku a spotrebného materiálu, Vedenie evidencie, príprava podkladov k verejnému obstarávaniu, tvorba a plnenie projektov v rámci dopravy, údržby a opravy ciest, budov, stavieb a dopravných prostriedkov a ostatných zariadení.

Prihlášky s profesijným životopisom, fotokópiou dokladu o vzdelaní, referenciami, písomným súhlasom so spracovávaním osobných údajov v súlade s ustanoveniami zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov doručte do 14.07.2013 do 12:00 hod. na adresu: Mestské lesy Dobšiná, spol. s r.o., Turecká 54, 049 25 Dobšiná. Pohovory s uchádzačmi  budú prebiehať v 24. kalendárnom týždni v zasadačke Mestských lesov Dobšiná, spol. s r.o. na ktoré budú uchádzači písomne resp. telefonicky vyzvaní.