Kultúra

Mesiac úcty k starším si pripomenuli aj v Komunitnom centre mesta Dobšiná

Október je mesiac úcty k starším. Na znak vďaky a úcty k starším dňa 23.10.2017 Komunitné centrum zorganizovalo komunitnú aktivitu s kultúrnym programom. Poslaním Komunitného centra je aj výchova, vzdelávanie a vštepovanie základných morálnych vlastností, ako je aj úcta k starým rodičom a spoluobčanom. Deti najlepšie vedia oceniť lásku starých rodičov, ich pohladenie i účasť na spoločných hrách. Preto program detí z Komunitného centra, ktorý bol pripravený v spolupráci s terénnymi sociálnymi pracovníkmi, bol poďakovaním za všetko dobré a krásne, čo pre svoje vnúčatá starkí robia. Všetci pozvaní, starí rodičia, rodičia a deti v Komunitnom centre mesta Dobšiná strávili pekné a veselé popoludnie. Veríme, že úcta k starším sa stane prirodzenou súčasťou nášho života a k tomu sa budeme snažiť viesť deti a mládež v KC aj počas celého roka.

Text a foto : pracovníci KC