Na Majstrovstvách SR lukostrelci z Dobšinej na prvých priečkach

Posledný septembrový víkend privítal vo Varíne lukostrelcov zo Slovenska Česka a Poľska na Medzinárodných Majstrovstvách a Majstrovstvách Slovenskej republiky v 3D lukostreľbe. Počas dvoch dní 270 lukostrelcov na dvoch náročných tratiach v krásnom prostredí Malej Fatry súťažilo o čo najlepší výsledok. Naše mesto reprezentovali Veronika, Viktória a Peter Vilimovci, Mária Dobríková a Michal Samuel, ktorí sa umiestnili takto: Veronika Vilimová – majsterka Slovenska a Medzinárodná majsterka v ženskej kategórii do 45 m. Viktória Vilimová – vicemajsterka Slovenska a medzinárodná vicemajsterka v kategórii kadet. Mária Dobríková Medzinárodná majsterka a Vicemajsterka Slovenskej Republiky, Peter Vilim 11. miesto Michal Samuel 7. miesto. Týmto chceme poďakovať Mestu Dobšiná za dotáciu a podporu v roku 2016, tiež iným partnerom, čo napomohlo k dosiahnutiu našich výsledkov.

Peter Vilim, predseda LK Dobšiná