Majstrovstvá sveta – Fitness Calisto Dobšiná

Oddiel fitness Calisto Dobšíná hodnotí svoju sezónu 2016 ako veľmi úspešnú. Aj keď sme maličký oddiel v porovnaní s ostatnými, no o to sú vo veľkej konkurencii víťazstvá krajšie a cennejšie. Celoročná príprava pretekárov je veľmi náročná po časovej a finančnej stránke, no najmä po zdravotnej. Sme veľmi radi, že tento rok bol bez zranení. Dobšinský oddiel v roku 2016 reprezentovali už skúsení ostrieľaní pretekári a to Mirka Herčková, Tomáš Gazdík, Štefan Remiáš a Marek Lipták za čo im patrí veľké poďakovanie.

Radi by sme spomenuli popri rôznych pohárových súťažiach s pódiovými umiestneniami aj tie najcennejšie nedávne umiestnenia a to prvé miesta Mirky a Tomáša na Medzinárodných majstrovstvách Slovenska WPC v Bratislave a cenné druhé miesto Tomáša a tretie miesto Mirky na Majstrovstvách sveta v silovom trojboji a tlaku na lavičke WUAP v Nemeckom Herzbergu. Pevne veríme, že sa nám budúci rok bude opäť dariť, že sa nám znovu podarí v spolupráci s mestom Dobšiná zorganizovať ďalší ročník Medzinárodnej pohárovky v našom meste, ktorá sa teší čoraz väčšej popularite. Na záver nám dovoľte poďakovať všetkým za podporu a spoluprácu v roku 2016, popriať vám krásne prežitie vianočných sviatkov a do nového roku hlavne zdravia, šťastia a úspech vo všetkom čo život prinesie.

Oddiel Fitness Calisto Dobšiná