Majme srdce otvorené pre naše mesto!

Vážení Dobšinčania,  veľmi ma teší, že svojim hlasovaním v komunálnych  voľbách 2018 ste jednoznačne potvrdili správne smerovanie nášho mesta na základe vykonanej a začatej práce, nielen mojej, ale práce celého vedenia samosprávy, ako aj všetkých, ktorí sa akokoľvek na tejto práci podieľali, za čo im určite patrí obrovské poďakovanie. Aj touto cestou úprimne ďakujem rodine, priateľom, známym, ale aj všetkým kolegom, športovcom, umelcom, organizáciám, cirkvám, politickým stranám a hlavne vám všetkým Dobšinčanom za prejavenú dôveru a možnosť pokračovať  ďalej. Veľmi si to vážim a pevne verím, že v novom volebnom období urobíme popri dokončovaní toho začatého aj ďalších pár nových krokov potrebných v napredovaní nášho mesta.

V predchádzajúcom období sme začali veľkými zmenami, ktoré je potrebné dotiahnuť do konca, pri novinkách „vychytať muchy“  a pri ďalších realizáciách projektov dozrieť na kvalitu a funkčnosť. Teším sa na ďalšiu spoluprácu hlavne s vami, občanmi mesta, pretože toto povolanie a funkciu beriem jednoznačne ako poslanie pre vás.  Takisto sa teším na spoluprácu s novozvoleným mestským zastupiteľstvom, pretože vami zvolení poslanci sú predpokladom dobrej a plodnej spolupráce. Srdečne týmto gratulujem všetkým zvoleným poslancom a prajem im, ako aj vám občanom čo najviac spokojnosti s prácou, ktorá je pred nami. Prajem tomuto mestu rýchlejšie napredovanie bez zbytočných a umelo vytváraných prieťahov, čo najviac schopných ľudí majúcich ochotu podať pomocnú ruku a veľa dobrých nápadov, ktoré budú prospešné všetkým. Majme srdce otvorené pre naše mesto! Počúvajme hlas a vôľu ľudí žijúcich tu aj pri riešení akýchkoľvek záležitostí, ale aj kritických ohlasov, ktoré nás budú posúvať ďalej na tejto dôležitej a vôbec nie jednoduchej ceste zmien k lepšiemu.

Ján Slovák, primátor mesta Dobšiná