Lukostrelci z Dobšinej zakončili sezónu na výbornú

4. októbra 2015 v Balašských Ďarmotách bolo organizované posledné kolo lukostreleckej súťaže „HONT-NOVOHRAD-GEMER POHÁR“, na ktorom sa zúčastnilo vyše sto súťažiacich. V rannom príjemnom počasí o 9:15 hod, sa rozdelili skupiny a vychádzalo sa na trať, ktorá bola náročne pripravená s 19+1 3D cieľmi, aby súťažiaci na záver mohli zabojovať o posledné body k víťazstvu. Lukostrelci počas piatich kôl zbierali body, aby im na záver mohli spočítať tri najlepšie výsledky zo šiestich súťaží. Po spočítaní bodov nasledovalo vyhlásenie výsledkov 6. kola, a vyhlásenie najlepších strelcov „HONT-NOVOHRAD-GEMER POHÁRA“ za rok 2015. Naši lukostrelci sa umiestnili: 1.miesto a celkový víťaz HNG v kategórii Junior: Veronika Vilimová, 1.miesto a celkový víťaz HNG v kategórii deti: Viktória Vilimová, 9. miesto v kategórii muži: Peter Vilim. Týmto chcem poďakovať Mestu Dobšiná, Mestským Lesom Dobšiná, Lesopartner-u s.r.o. a pánovi Jánovi Mrenicovi za financie poskytnuté v roku 2015, ktoré boli použité na financovanie všetkých našich aktivít. Najviac si však ceníme, že sme sa mohli zúčastniť MS v Maďarsku, kde sme úspešne reprezentovali naše mesto.

Peter Vilim, predseda LK Dobšiná