Komunitné centrum usporiadalo zimný stolnotenisový turnaj

Komunitné centrum mesta Dobšiná v kontexte sociálnej služby krízovej intervencie sa venuje najmä práci s deťmi a práci s mládežou zo sociálne znevýhodneného prostredia. Mesto Dobšiná podporuje športovanie rómskych detí ako efektívny nástroj ich začlenenia do spoločnosti, bezproblémový spôsob využitia ich voľného času aj ako cestu z obmedzených hraníc ich sociálneho prostredia. Preto Komunitné centrum mesta Dobšiná organizuje pravidelné športové záujmové aktivity. V utorok dňa 22.1.2019 usporiadalo TURNAJ V STOLNOM TENISE v telocvični Gymnázia Dobšiná.

Na turnaj prijalo pozvanie aj Komunitné centrum mesta Rožňava so svojimi hráčmi. Zmerali si svoje sily s domácimi hráčmi z Komunitného centra, Vajda teamom a Molčan teamom. Víťazmi pohárového zápasu sa stal Molčan team, druhé miesto obsadil Vajda team a s treťou cenou odchádzali domov športovci z Komunitného centra mesta Rožňava. Touto cestou chceme poďakovať všetkým hráčom za účasť na stolnotenisovom turnaji a výbornú súťažiacu atmosféru. Poďakovanie patrí aj primátorovi mesta Jánovi Slovákovi za finančnú, materiálnu pomoc a podporu tejto aktivity. Veríme, že sa aj v ďalšom období budeme môcť pochváliť športovými úspechmi a stolný tenis v našom KC a v meste bude mať aj ďalej zelenú.

Text, foto :  PhDr. Eva Mihóková, odborný garant KC