Komunitné centrum usporiadalo stolnotenisový turnaj

V sobotu dňa 25.3.2017 Komunitné centrum mesta Dobšiná usporiadalo stolnotenisový turnaj. V budove na Novej ulici, kde sa už pripravujú priestory na sídlo a činnosti Komunitného centra mesta sa stretli domáci hráči a ich verní  fanúšikovia, aby si vo vynikajúcej atmosfére na domácom zápase zmerali svoje sily.  Víťazmi pohárového zápasu sa stali p. Bubenčík a p. Červenák, druhé miesto obsadili p. Kašpar a p. Červenák a na treťom mieste skončili p. Krága a p. Holmok. Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým hráčom za účasť na stolnotenisovom turnaji a divákom za povzbudzovanie a výbornú atmosféru, ktorú po celý čas turnaja vytvárali. Poďakovanie patrí aj primátorovi mesta Dobšiná, Jánovi Slovákovi za podporu tejto športovej súťaže. Veríme, že sa ďalej budeme môcť  aj v budúcom období  pochváliť úspechmi stolnotenisového oddielu  nielen  na pôde nášho mesta, ale aj v celom regióne. Do ďalších úspechov im držíme palce.

PhDr. Eva Mihóková, odborný garant Komunitného centra