Šport

Keď si myslíš, že už nemôžeš, môžeš ešte trikrát toľko

Takto znelo motto 3. ročníka pretekov v horskej (MTB) cyklistike, ktorý sa uskutočnil 31. júla 2015 a končil 01. augusta 2015. Túto skvelú športovú akciu zorganizovala Oblastná organizácia cestovného ruchu SPIŠSPIŠSKÝCH 333 EXTRÉM boli nonstop preteky určené pre nadšencov horskej cyklistiky, ktorí boli odhodlaní zabojovať s prírodou Spiša aj na hranici svojich možností. Naše mesto na trati o dĺžke 200 km s obrovským prevýšením reprezentovali Peter Konček, Marian Varga, Viliam Uhrin a Ľudovít Lach. Tieto preteky chalani opísali ako obrovskú výzvu, pri ktorej otestovali sami seba. V určitých úsekoch  trate siahli na dno svojích fyzických a hlavne psychických síl. Ako sľubovali organizátori : “V cieli nezáležalo na poradí, víťazom bol každý, kto došiel do cieľa bez ujmy na zdraví.“