Dobšiná súťaží o nové detské ihrisko

Ako nás informoval Mestský úrad v Dobšinej, na základe ponuky spoločnosti Oriflame Slovensko, ktorá pripravila projekt na výstavbu, alebo rekonštrukciu detských ihrísk v troch mestách v rámci celého Slovenska sa mesto Dobšiná zapojilo do súťaže s názvom  „Vyhrajte pre svoje mesto nové detské ihrisko“. Súťaž bude prebiehať dňa 14.9.2012 (piatok) počas celého dňa.

V tento deň obyvateľov mesta oslovia kozmetické poradkyne Oriflame, ktoré budú zbierať podpisy a základné informácie, (meno, priezvisko, kontakt) na vopred pripravených hárkoch s cieľom získať čo najviac podpisov pre výstavbu nového detského ihriska v našom meste. Účastníkom súťaže môže byť iba fyzická osoba, ktorá dovŕšila vek 15 rokov. Účastník  prideľuje svoj súťažný hlas mestu, v ktorom odovzdal svoj podpis do podpisového hárku. Účastník súťaže môže odovzdať výlučne jeden podpis. Celé pravidlá súťaže si môžete pozrieť TU.

Na základe rozhodnutia manažmentu spoločnosti Oriflame sú súťažiace mestá rozdelené do 3 kategórii podľa počtu obyvateľov. Po sčítaní hlasov sa vypočíta pomer počtu získaných podpisov k počtu obyvateľov mesta (Dobšiná – 5171). V každej kategórii bude na základe vypočítaného pomeru vyhlásené jedno mesto, ktoré od organizátora získa vybudovanie nového alebo rekonštrukciu už existujúceho ihriska v hodnote minimálne 6000 EUR.

Finálne sčítanie hlasov a vyhodnotenie víťazov sa uskutoční pod notárskym dozorom po doručení všetkých podpisových hárkov. Výstavba detského ihriska vo víťazných mestách sa uskutoční v jarných mesiacoch 2013. Vedenie mesta Dobšiná preto vyzýva obyvateľov, aby neváhali a prišli  podporiť, v piatok 14.9.2012, svojím podpisom naše mesto v snahe spoločne vyhrať výstavbu nového moderného detského ihriska v Dobšinej.

Ilustračné foto: MsÚ Dobšiná