Kultúra

Deti z komunitného centra si pripravili program pre mamičky

Sviatok „ DEŇ MATIEK „ , ktorému už tradične patrí druhá májová nedeľa, oslávili aj v Komunitnom centre mesta Dobšiná. Tento sviatok je príležitosťou poďakovať mamám za ich lásku a starostlivosť, ktorou nás celé roky zahŕňajú. Nie vždy si to uvedomujeme. Dokonca nie vždy to tak na prvý pohľad vyzerá. Ale každá mama miluje svoje deti a praje si, aby boli šťastné a spokojné. Snaží sa im pomáhať a podporovať ich.  Preto sa vo štvrtok dňa  18.5.2017 popoludní  v priestoroch Komunitného centra stretli  deti a mládež so svojimi  mamkami a starými mamkami, aby prejavili lásku a úctu svojim mamám.  Vlastnoručne zhotovenými  darčekmi  a bohatým kultúrnym programom prekvapili a potešili svoje mamičky. Veď mama je len jedna a určite si každá takéto poďakovanie zaslúži !

Na našu komunitnú aktivitu prijali pozvanie  Mgr. Eva Dovalovská z oddelenia sociálnych vecí MsÚ,  terénne sociálne pracovníčky a asistentka osvety zdravia so svojou koordinátorkou  z projektu Zdravé komunity.   Z tejto komunitnej aktivity vám prinášame fotografické zábery.

Text :   PhDr. Eva Mihóková, odborný garant Komunitného centra, foto: JK