Kultúra

Deti z Dobšinej, zapojte sa do prvého ročníka výtvarnej súťaže s ME PAV Dobšinský kopec 2018!

V dňoch 20. – 22.07. 2018 sa uskutoční už XXXV. ročník Majstrovstiev Európy pretekov automobilov do vrchu  Dobšinský kopec 2018. Hlavný usporiadateľ Autoklub EHC Dobšinský kopec a  Mesto Dobšiná vyhlasujú výtvarnú súťaž pre deti a žiakov, ktorí navštevujú predškolské zariadenia a školy v meste Dobšiná. Súťaž je tiež určená pre deti z Detského domova, Komunitného centra a občianskych združení v meste Dobšiná.

Odborná porota ocení 3 najlepšie práce v kategórii: materská škola, 1. stupeň ZŠ, 2. stupeň ZŠ.  Všetky práce budú prezentované na výstave počas ME PAV Dobšinský kopec 2018 a to v dňoch 20. – 22.7. 2018 v priestoroch kultúrneho domu v Dobšinej.

Začiatok výtvarnej súťaže:  02. mája 2018
Koniec súťaže: 15. júna 2018
Téma súťaže: „ME PAV Dobšinský kopec 2018 očami detí“
Organizátori: EHC DOBŠINSKÝ KOPEC a Mesto Dobšiná

Požiadavky na údaje o súťažných prácach: pri odovzdaných prácach je treba uviesť autora, ročník, vek, adresu školy, ktorú žiak navštevuje na zadnú stranu výkresu. Zúčastnené školy  prosíme o osobné odovzdanie hotových prác najneskôr do 20. júna 2018 na adresu: Mesto Dobšiná. odbor kultúry a športu/ kultúrny dom, Katarína Vargová referent pre kultúru a športu, tel. kontakt : 0915 807 772. Úspešným autorom prác budú udelené hodnotné vecné ceny.